بر اساس مطالعات انجام‌شده، هایفو در موارد شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست. اثربخشی قابل‌ملاحظه‌ای دارد ولی انجام آن در موارد افتادگی‌های بسیار شدید پوست، شاید کمتر مؤثر باشد. در موارد افتادگی‌های شدید، براساس وضعیت عمومی مانند سن، بیماری‌های زمینه‌ای و ترجیح فرد مراجعه‌کننده، باید در مورد انجام جراحی یا هایفو تصمیم گرفت. از طرفی در افرادی که به هر دلیل مانند وجود بیماری‌های زمینه‌ای یا حتی ترس از جراحی، مایل به انجام جراحی‌های لیفتینگ نمی‌باشند، هایفو انتخاب مناسبی برای بهبود افتادگی پوست می‌باشد.

 بنابراین تقریبا بیشتر افرادی که دچار افتادگی پوست صورت شده اند یا به دنبال لیفت پوست صورت خود هستند و آمادگی لازم برای انجام عمل جراحی را ندارند، افراد مناسب برای استفاده از روش هایفوتراپی هستند. علاوه بر این امکان استفاده از این روش برای همه انوع پوست وجود دارد.

 موارد منع درمان و عوارض احتمالی آن

باز شدن زخم‌ها یا جراحت‌های پوستی

 ایجاد مشکل برای کسانی که از ایمپلنت یا پروتز برای صورت یا گردن خود استفاده کرده‌اند (هیچ مشکلی در این رابطه برای افرادی که از ایمپلنت دندان استفاده کرده‌اند، ایجاد نمی‌شود)

تداخل با ابزارهای الکتریکی کاشته شده در بدن

منع مصرف برای دو هفته پس از تزریق بوتاکس

منع مصرف برای زنان باردار یا زنان شیرده

منع مصرف برای موارد ابتلا به بیماری‌های سیستمیک فعال یا بیماری‌های پوستی که می‌توانند مانع ترمیم پوست شوند.

هزینه

معمولا هزینه‌ هایفوتراپی بستگی به تجهیزات و امکانات درمان و نیز هزینه پزشکان دارد. موضوع مهمی که قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهد، این است که چه بخشی از بدن شما نیاز به درمان دارد و چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است.

آموزشها:

هایفو تراپی و کاربرد آن چیست ؟ درمان قطعی چین و چروک صورت و بدن (جوانسازی) که بدون هیچ گونه عوارض جانبی انجام میشود و فقط یک جلسه برای درمان قطعی لازم است مراجعه شود .از طریق دستگاه هایفو تراپی انجام میشود.از شر چین و چروک صورت .زیر چشم وتمام نقاط بدن برای همیشه راحت شویدجوان بودن ونداشتن چین وچروک ازپایه های زیبایی محسوب می شود .استحکام پوست و قوام آن به داربست زیرین آن که شامل الیاف کلاژن و الاست

1-جوانسازی

2-پوست کشی و یا لیفت صورت

با دستگاه هایفو  توسط پزشکان این مرکز .تخفیف ویژه را لحاظ کرده که به صورت کارت های تخفیف ویژه هایفو  در اختیار شما میگذارد .

توجه :تمامی مراجعه کنندگان .که تا بحال از خدمات این مرکز جهت درمان لیزر موهای زائد استفاده کرده اند از 20 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود 

لطفا همین امروز نسبت به دریافت نوبت و استفاده از این تخفیف ویژه اقدام نمایید

بهترین سن برای انجام هایفو تراپی:

بهترین زمان با توجه به تاثیر گذاری عالی  هایفو تراپی .به 3 رده سنی تقسیم میشود .

رده اول . .از سن 25 سالگی میباشد.که میتوان با قاطعیت گفت .هیچ وقت در طول زندگی با پوست چروکیده روبرو نخواهند شد.

رده دوم .از سن 35 سالگی میباشد. که با توجه به شرایط زندگی تاثیرات ژننتیکی مخصوصا در .افرادی که وزن بیشتری برخوردار هستن .برای جلوگیری از شل شدن پوست .باید شروع به درمان با هایفوتراپی که باعث سفت شدن و همچنین جلوگیری از چین و چروک در صورت و قسمتهای مهم بدن گردد.

رده سوم .از سن 45 سالگی به  بالا که در 90 درصد از این افردا .باید همزمان از تزریق ژل و یا بوتاکس در درمان با هایفوتراپی بهرمند شوید. 

نتیجه گیری :

با توجه به توضیحاتی که وجود دارد .باید و بهتر است از سن 25 سالگی شروع به انجام زیبایی با هایفوتراپی شود. تا بهترین تاثیرگذاری بهرمند شوید.